Gruau 40td De Luxe      
  +NAPĘD Mover TRUMA   +2x Przedsionki   +Nowy zaczep Al-Ko  Galeria zdjęć dostępna jest po kliknięciu TUTAJ


Klikając na miniaturkę obok obejrzeć można film, prezentujący działanie napędu w tej przyczepie.
Jeżeli interesują Państwa miejsca, punkty, których nie widać na naszych zdjęciach - prosimy o kontakt, zrobimy dodatkowe zdjęcia w dużej rozdzielczości, żeby rozwiać Państwa wątpliwości i zachęcić do osobistego obejrzenia przyczepy!
Oferujemy Państwu cztero-osobową, dwu-pokojową (z aneksem kuchennym i łazienką), przyczepę kempingową Gruau.

Przyczepa wygląda rewelacyjnie, jest bardzo zadbana, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Została zakupiona od pierwszych właścicieli w Holandii, którzy od nowości ją garażowali w przechowalni przyczep (dlatego prezentuje się tak dobrze).
Układ wnętrza ułożony jest bardzo tradycyjnie, rozmieszczenie pomieszczeń jest przemyślane i sprawdzone. Sypialnię znajdziemy z przodu przyczepy (najdalej od wejścia), aneks kuchenny i szafę na środku, salon -pokój dzienny (lub drugą sypialnię) umieszczono naprzeciwko wejścia, a łazienkę w tylnym prawym narożniku - na lewo od wejścia.
Najważniejszą cechą oferowanej przyczepy jest samodzielny, elektryczny napęd czyli tzw. Mover. Zamontowane urządzenie to Truma Mover Se - jedno z najlepszych urządzeń na rynku. Wartość napędu to ponad 4 tysiące złotych! Dzięki napędowi ustawianie przyczepy na parceli, wstawianie do garażu, pod wiatę czy też przez ciasną bramę już nigdy nie będzie problemem. Jeden ruch kciukiem i przyczepa wjedzie dokładnie tam, gdzie chcemy. Precyzyjnie, bezpiecznie, bez wysiłku i bez trudu.
W komplecie z przyczepą są aż dwa przedsionki!

Pierwszy to pełen, całoroczny zamykany przedsionek (idealny na dłuższe postoje).

Drugi to przedsionek letni, lżejszy oraz łatwiejszy (szybszy) w rozłożeniu, w sam raz na krótkie wyjazdy i postoje "przejazdem".
Przyczepa jest w pełni sprawna, wszystkie urządzenia zostały sprawdzone i są sprawne - ich działanie prezentujemy kupującemu.

Gruau została zarejestrowana i ubezpieczona w kraju, kupujący otrzymuje fakturę od polskiej firmy, polski dowód rejestracyjny i polisę OC, zwolniony jest z opłat skarbowych.
W przedniej części przyczepy (najdalej od wejścia) znajduje się sypialnia. Pełnowymiarowe, dwuosobowe łóżko stanowi firmowy (markowy) materac na drewnianym stelażu.

Komfort snu na takim materacu jest nieporównywalnie większy, niż na łóżku z rozłożonych poduszek (jak to zazwyczaj ma miejsce w przyczepie kempingowej).
Salon (pokój dzienny) znajduje się naprzeciwko wejścia do przyczepy. W ciągu dnia przy stole mocowanym do bocznej ściany, na dwóch kanapach usiądą cztery osoby.
Po złożeniu stołu i rozsunięciu poduszek powstanie drugie łóżko dla dwóch osób.
Aneks kuchenny umieszczono na prawo od wejścia, na środku kempingu. W jego skład wchodzi lodówka Electrolux na trzy źródła zasilania 230V/12V/gaz (z zamrażalnikiem), kuchenka gazowa trzypalnikowa ze szklanym blatem, pochłaniacz/wyciąg z wentylatorem przez dach przyczepy, zlewozmywak, szuflada na sztućce, szafka pod szufladą i komplet szafek podwieszanych nad kuchnią.

Całość zachowana jest w bardzo dobrym stanie, nie ma oznak użytkowania, stan potwierdza, że wewnątrz przyczepy nie korzystano z kuchni (wyłącznie sporadycznie), a gotowano głównie w przedsionku.
W tylnym prawym narożniku kempingu (na lewo od wejścia) znajdziemy łazienkę. Jest to sporych rozmiarów (jak na standardy kempingowe) pomieszczenie kompleksowo wyposażone w toaletę kasetową Thetford (opróżnianą z zewnątrz), podnoszoną umywalkę, prysznic (brodzik), otwierane okno mleczne, lustra i szafkę na kosmetyki.
Łazienka zachowana jest w bardzo dobrym stanie - plastiki są białe, błyszczące, robią bardzo dobre wrażenie.
Przyczepa jest wyposażona w ogrzewanie gazowe Truma SL3002, które z powodzeniem rozgrzewa całe wnętrze kempingu.
Gruau jest zachowane w bardzo dobrym stanie. Oryginalna tapicerka, blaty, stoły, fronty meblowe, ranty - wszystkie elementy wnętrza są niezniszczone, wyglądają rewelacyjnie.
Oprócz fabrycznego oświetlenia na suficie oraz pod szafkami, poprzedni właściciele doposażyli przyczepę w dwie regulowane lampki, teraz ilość światła po zmroku jest więcej niż wystarczająca.
Z zewnątrz przyczepa przyciąga wzrok i prezentuje się bardzo okazale. Poszycie oraz szyby są błyszczące (nie wyblakłe), co jest dowodem na garażowanie przyczepy w przechowalni-hali, zgodnie z zapewnieniami poprzednich właścicieli.
Masa własna kempingu to tylko 830kg, DMC wynosi 1045kg, co w połączeniu z opływową sylwetką sprawia, że holuje się go bardzo łatwo i każdy, nawet nieduży samochód poradzi sobie znakomicie.
Jeżeli interesują Państwa miejsca, punkty, których nie widać na naszych zdjęciach - prosimy o kontakt, zrobimy dodatkowe zdjęcia w dużej rozdzielczości, żeby rozwiać Państwa wątpliwości i zachęcić do osobistego obejrzenia przyczepy!
Zachęcamy do osobistych oględzin przyczepy!
Szczegóły techniczne:

Marka: Gruau

Model: 40td De Luxe

Rok produkcji: 1999

DMC 1045kg

MW 830kg

Ładowność 215kg


Rozkład wnętrza:

2+2+łazienka

Cena:   Sprzedana


Przyjmujemy starsze przyczepy w rozliczeniu!


Oferujemy najtańszą sprzedaż ratalną


Zakupione przyczepy
transportujemy na terenie kraju

Przyczepy Kempingowe Karawaning K. Bilan   Topola Wielka k/Ostrowa Wlkp.   karawaning.net@o2.pl   www.karawaning.net   tel: 797-205-960; 508-268-279; 509-785-573