2000 LMC 650 MDK Luxus      
+ 3 pokoje   + łóżka piętrowe   + ciepła woda   + przedsionek i markiza
Galeria zdjęć dostępna jest po kliknięciu TUTAJ

+wyjątkowy układ wnętrza
+oddzielny zamykany pokój (np. dla dzieci)
+sypialnia z łóżkiem małżeńskim
+łazienka XXL z oddzielną kabiną prysznicową
+salon "podkowa" / trzecia sypialnia
+1 duże panoramiczne okno dachowe
+2 mniejsze panoramiczne okna dachowe

+antena satelitarna z masztem teleskopowym
+ciepła woda z bojlera Truma TT2
+pełen całoroczny zamykany przedsionek
+markiza Omnistore (z korbą)
+oświetlenie LED i radio CD/MP3 z głośnikami
+nowe materace łóżek piętrowych
+podwójny piec ogrzewania Truma SL5002

1 marca obniżamy ceny wybranych przyczep o 1000,00zł i oferujemy dowóz w dowolne miejsce w kraju bez dopłaty! 32.990,00zł - > 31.990,00zł z dowozem w cenie!

Jeżeli interesują Państwa miejsca, punkty, których nie widać na naszych zdjęciach - prosimy o kontakt, zrobimy dodatkowe zdjęcia w dużej rozdzielczości, żeby rozwiać Państwa wątpliwości i zachęcić do osobistego obejrzenia przyczepy!
Oferujemy Państwu wyjątkową przyczepę kempingową LMC 650 MDK. Wyjątkowość tego kempingu polega na unikatowym układzie wnętrza, gdzie poza częścią dzienną, są dwa zamykane pokoje/sypialnie: z łóżkiem małżeńskim i z łóżkami piętrowymi.

W przeciwieństwie do większości bardzo dużych kempingów, ten egzemplarz nie był użytkowany stacjonarnie, ale tylko na wakacyjne wyjazdy. Między innym dlatego zachował się w tak dobrym stanie.
LMC ma zamontowaną markizę Omnistore idealną na krótsze wyjazdy. Montaż u dealera został przeprowadzony w sposób nie ograniczający rozkładania przedsionka.
W przyczepie jest zamontowana kamera cofania w ramce na tablicę rejestracyjną, ułatwiająca cofanie, szczególnie z tak dużą przyczepą. W komplecie z kempingiem jest monitor do montażu w samochodzie holującym.
Z przodu przyczepy (najbliżej dyszla) umieszczono zamykaną sypialnię z dużym dwu-osobowym łóżkiem małżeńskim, szafką nocną, szafą na odzież, szafkami podwieszanymi, na ściance działowej zamontowany jest uchwyt na telewizor.
Na środku kempingu znajduje się salon, kanapa "podkowa" (w kształcie litry "U") i wolnostojący stół, zmieniający się w dwuosobowe łóżko w razie potrzeby.
W lewym tylnym narożniku jest łazienka w rozmiarze XXL z wydzieloną kabiną prysznicową, toaletą i umywalką - z drugim brodzikiem!
W prawym tylnym narożniku znajdziemy pokój/zamykaną sypialnię z łóżkami piętrowymi i szafą na odzież.
Aneks kuchenny został umieszczony na bocznej ścianie korytarza, pomiędzy salonem a tylną częścia kempingu.
Wokół wolnostojącego stołu, który można "przesuwać" na szynie ułatwiającej siadanie/wstawanie, usiądzie swobodnie sześć osób na wygodnej kanapie w kształcie litery "U".

Naprzeciwko kanapy i stołu umieszczone są szafki z blatem dedykowane do urządzeń RTV z gniazdami elektrycznymi i antenowymi, nad nimi szafki podwieszane.
Po przesunięciu i położeniu stołu, a także rozsunięciu poduszek powstanie duże, dwuosobowe łóżko. Poduszka uzupełniająca środek jest w komplecie.
W tylnej prawej części przyczepy (na lewo od wejścia) znajduje się zamykany pokój z łóżkami piętrowymi. Obok łóżek stoi szafa na odzież, a miejsca w "pokoiku" jest wystarczająco, żeby się przebrać.

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby młodsze pokolenie grało na łóżku w gry planszowe, podczas gdy starsze pokolenie przebywa w salonie.
Jak na standardy kempingowe, łazienka w oferowanej przyczepie jest ogromna. Wydzielona kabina prysznicowa po zamknięciu pozostawia wystarczająca ilość miejsca do korzystania z toalety lub umywalki przez drugą osobę! Na wyposażeniu jest oczywiście wyciągana słuchawka prysznicowa z mieszaczem wody ciepła/zimna, obrotowa toaleta kasetowa Thetford opróżniana z zewnątrz, umywalka z mieszaczem wody ciepła/zimna, lustra oraz szafki na kosmetyki.
W przedniej części kempingu umieszczono zamykaną drzwiami suwanymi sypialnię z dużym, dwuosobowym łóżkiem małżeńskim. O komfort snu dba markowy materac na elastycznym drewnianym stelażu.

W dachu zamontowane jest panoramiczne okno dachowe (przezroczyste) z moskitierą i roletą nocną. Oświetlenie po zmroku to dwie punktowe lampki (idealne do czytania) oraz lampa LED wzdłuż krawędzi szafek podwieszanych, sterowana pilotem.
Materac razem ze stelażem można unieść z pomocą siłowników i uzyskać dostęp do kolosalnej przestrzeni bagażowej pod łóżkiem - aktualnie jest tam włożony przedsionek.
Salon c.d.
Aneks kuchenny
Panoramiczne okno dachowe Heki
Mniejsze okna dachowe (panoramiczne) w sypialni i w pokoju z łóżkami piętrowymi.


Marka: LMC

Model: MDK (650)

Data pierwszej rejestracji: 2000

Rok produkcji: 2000

Masa Własna 1320kg

DMC 1580kg

DMC (homologacja) do 1800kg


Rozkład wnętrza:

2+2+1+1+łazienka

Cena:   Sprzedana


Przyjmujemy starsze przyczepy w rozliczeniu!


Oferujemy najtańszą sprzedaż ratalną


Zakupione przyczepy
transportujemy na terenie kraju

Przyczepy Kempingowe Karawaning K. Bilan   Topola Wielka k/Ostrowa Wlkp.   karawaning.net@o2.pl   www.karawaning.net   tel: 797-205-960; 508-268-279; 509-785-573