Home-Car ConTour 43      
2 pokoje   5 osobowa   DMC 1200kg   Pełen zamykany Przedsionek  Galeria zdjęć dostępna jest po kliknięciu TUTAJ


Jeżeli interesują Państwa miejsca, punkty, których nie widać na naszych zdjęciach - prosimy o kontakt, zrobimy dodatkowe zdjęcia w dużej rozdzielczości, żeby rozwiać Państwa wątpliwości i zachęcić do osobistego obejrzenia przyczepy!
marka: Home-Car

model: 43 (ConTour 43)

rok produkcji: 1995

masa własna: 735kg

DMC: 1200kg

Ładowność: aż 465kg!

Długość użytkowa wnętrza: 440cm

Długość całkowita: 603cm

Szarokość całkowita: 220cm

Pełen całoroczny zamykany przedsionek w komplecie
Układ wnętrza

-z przodu przyczepy główny, większy pokój (1 sypialnia)

-na środku kuchnia i szafa

-z tyłu przyczepy naprzeciwko wejścia drugi pokój (2 sypialnia)

-w tylnym prawym narożniku łazienka
Oferujemy belgijską przyczepę kempingową Home-Car ConTour 43. Jak każda przyczepa Home-Car i Chateau (produkowane w jednej fabryce), tak i oferowany egzemplarz, posiada bardzo dużą ładowność - aż 465kg, jej Masa Własna to 735kg, a DMC wynosi 1200kg. Wysoka ładowność to dowód na solidność i trwałość konstrukcji.
Salon (pokój dzienny) umieszczony jest w przedniej części kempingu, od strony dyszla. W ciągu dnia wnętrze oświetlają trzy duże okna (z moskitierami, roletami, firanami i zasłonami), nocą natomiast dwie małe lampy punktowe, jedna między szafkami i jedna główna sufitowa. Nad kanapami umieszczone są zamykane, pojemne szafki podwieszane (sufitowe).
W ciągu dnia przy wolnostojącym stole, na kanapie w kształcie litery "U" (tzw. "podkowy") usiąść może co najmniej 6 dorosłych osób. Ponieważ stół nie jest mocowany do ściany, może być wykorzystywany również w przedsionku.
Po złożeniu stołu i rozsunięciu poduszek powstanie duże, trzyosobowe łożko (na zdjęciu wersja dla dwóch osób-poduszki narożnikowe nie są zdjęte).
Salon/sypialnię można oddzielić od reszty przyczepy drzwiami harmonijkowymi.
Kierując się korytarzem w stronę wyjścia z przyczepy (tylnia część) po prawej mijamy dużą, dwudrzwiową szafę, a po lewej aneks kuchenny. W tylniej części umieszczono drugi pokój i łazienkę.
W drugim, nieco mniejszym pokoju, znajdziemy stół mocowany do bocznej ściany i dwie kanapy dla trzech osób dorosłych lub czwórki dzieci.
Po złożeniu stołu i rozsunięciu poduszek powstanie drugie łóżko, dla dwóch dorosłych osób.
Na lewo od wejścia, w tylnim narożniku przyczepy umieszczono łazienkę. Na wyposażeniu jest toaleta kasetowa Thetford (opróżniana z zewnątrz), podnoszona umywalka, prysznic ("brodzik") oraz szafka na kosmetyki z lustrami.
Łazienka jest wystarczająco duża, aby dorosła osoba mogła się wewnątrz przebrać.
Wzdłuż prawej ściany przyczepy, na prawo od wejścia, znajduje się aneks kuchenny. W jego skład wchodzi kuchenka gazowa trzypalnikowa, zlewozmywak, lodówka Electrolux na trzy źródła zasilania (230V, 12V, gaz), szuflada na sztućce, szafka pod szufladą oraz komplet szafek podwieszanych nad kuchenką.
Cała kuchnia utrzymana jest we wzorowym stanie, była używana sporadycznie i nie nosi śladów zniszczeń ani uszkodzeń.
Na wyposażeniu przyczepy jest piec ogrzewania gazowego Truma SL3002 z rozprowadzeniem ("nadmuchami"), które zimą rozprowadzają ciepłe powietrze, a latem dbają o wentylację w kempingu.
Oferowany Home-Car jest utrzymany we wzorowym stanie. Rzadko można powiedzieć, że na żadnym ze stołów czy blatów nie ma nawet najmniejszego wgniecenia czy dziurki.
Również tapicerka, zarówno siedziska jak i oparcia oraz listwy brzegowe, klamki, uchwyty szafek - wszystkie elementy wnętrza wyglądają (jak na swój wiek) wyjątkowo i w niczym nie dają poznać po sobie wieku, a przyczepa jest pełnoletnia.
Wnętrze przyczepy robi bardzo pozytywne wrażenie - jest jasno, przestronnie, "świeżo".
W przedniej części przyczepy zamontowany jest luk serwisowy, dostępu z zewnątrz do schowka pod siedziskiem z prawej strony.
W komplecie z przyczepą jest zamykany namiot, pełen (ściany boczne, przednie, dach) całoroczny przedsionek.

Poszycie jest w bardzo dobrym stanie, nie jest wyblakłe, ale błyszczące i nasycone kolorem.

Sylwetka jest opływowa, a kształt bryły sprawia, że przyczepę holuje się wyjątkowo łatwo.
Jedną z niepowtarzalnych cech modeli ConTour marki Home-Car są niespotykane "rączki manewrowe". Metalowe, w całości wykonane z grubościennych rurek malowane na zielono montowane (każda) w dwóch miejscach oddalonych od siebie. Rozwiązanie to jest prawie kultowe i najlepsze ze wszystkich - dekadę później marka Tabbert zdecydowała się na "podchwycenie" tego pomysłu i zamontowała na tylnich ścianach podobne uchwyty.
Wszystkie urządzenia w przyczepie (lodówka, ogrzewanie, oświetlenie, pompki, krany) zostały sprawdzone i są sprawne, ich działanie zostanie zaprezentowane kupującemu.
Przyczepa na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciach, pomimo pełnoletności swoim wyglądem sprawia wrażenie młodszej niż jest.
Zapraszamy do osobistego obejrzenia przyczepy, jeżeli poinformują nas Państwo o swoim przyjeździe z wyprzedzeniem, to do przyczepy będzie podłączony gaz, prąd i uruchomione wszystkie urządzenia.
Rozkład wnętrza:

3+2+kuchnia+łazienka

Cena:   Sprzedana


Przyjmujemy starsze przyczepy w rozliczeniu!


Oferujemy najtańszą sprzedaż ratalną


Zakupione przyczepy
transportujemy na terenie kraju

Przyczepy Kempingowe Karawaning K. Bilan   Topola Wielka k/Ostrowa Wlkp.   karawaning.net@o2.pl   www.karawaning.net   tel: 797-205-960; 508-268-279; 509-785-573